SHOWROOM ODSAVAČŮ PAR DOBŘEJOVICE

SHOWROOM ODSAVAČŮ PAR DOBŘEJOVICE

SEDLÁK INTERIER s.r.o.
K Herinku 370
251 01 Dobřejovice

Tel.: +420 224 217 449
Mobil: +420 720 955 124
smolkova@sedlakinterier.cz

 

Navigovat s Google maps >
Navigovat s Waze > 

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po - Pá 9:00 - 12:00 a 13:00 - 18:00
So, Ne ZAVŘENO
Individuální termín návštěvy

je možný po předchozí domluvě.

Navštivte naše předváděcí a školící centrum odsavačů par v Dobřejovicích!

Předváděcí a školící centrum odsavačů par je určeno zákazníkům, architektům, výrobcům a prodejcům kuchyní. Naleznete zde více než 30 funkčních modelů odsavačů par a varných desek Opera, Novy, Bora a Siemens s důrazem na netradiční způsoby odsávání – stropní odsavače a spodní štěrbinové odsavače.

Na základě 30 let zkušeností Vám nabízíme návrh, posouzení a optimalizaci odtahové trasy odsavače par podle jmenovitého výkonu interního či externího motoru, včetně výpočtů protitlaku projektované délky odtahového potrubí se zohledněním reálných ztrát v systému.

Obchodním partnerům nabízíme možnost pravidelných odborných školení spotřebičů OPERA, NOVY a BORA, včetně praktických ukázek spotřebičů a technologií. Součástí našich služeb je také možnost objednání oborné a kvalifikované montáže vybraného zařízení, včetně atypických realizací. Kromě samotných odsavačů disponujeme i potřebnými vzduchotechnickými prvky potrubních systémů, které jsou k dispozici skladem v různých průměrech a velikostech adekvátních k výkonu motoru.